פרויקט סיפור קולי במאה שערים

בס"ד
                                                                                                                           י"ז בטבת תשע"ח
                                                                                                                                     04/01/18
 
 
לכבוד
מר אבי זעירא - מסבירן קולי
ציפורי 17 
קצרין
טל 0505400851
 
 
אנו מודים לך מאוד על התקנת מסבירן קולי במתחם "מרכז העיירה" בשכונת הבוכרים. מתחם מרכז העיירה הינו מרחב משותף שנוצר במסגרת "פלייסמייקינג" בו מפתחים שטחים פתוחים בשיתוף התושבים ולטובתם.
במתחם מרכז העיירה, ישנם איורי רצפה אשר מעניקים לילדים ולמבקרים תחושה שהם נמצאים במרכז העיירה. המסבירנים המותקנים בסמוך לספסלי הישיבה משדרגים את חווית המבקר במתחם ומעצימים את החוויה לבלי היכר. 
יתרה מכך, המסבירנים מהווים אטרקציה יחודית וחינמית לילדי השכונה. אין יום שאנו לא רואים ילדים שמגיעים למרכז העיירה ומתיישבים להאזין לסיפורים הבוקעים מהמסבירנים. 
אופן תפעול המכשיר מאוד נח, ומאוד קל. בלחיצה קטנה כל ילד יכול להיות שותף  לסיפורי העיירה. המסבירן עשוי באופן מאוד מאסיבי, עמיד בפני חבלות, ולהוציא פעמיים בהם הושחת בזדון הוא עובד ופעיל תמיד, ואף מכוון בשעון שבת לזמנים בהם התושבים אינם מעוניינים שיעבוד. כמו כן אינו דרוש חשמל ומקבל את החשמל לו הוא זקוק.. 
אנו מודים לך מאוד, על התקנת המסבירנים, ועל השירות, הזמינות וההיענות לכל שאלה, או תיקון ההשחתה. ומקווים כי ילדי השכונה ימשיכו להינות מהסיפורים והשירים מהמסבירן במרחב העיירה, עוד ימים רבים. 
                                          
            
                                                
                                                       בתודה ובברכה,
 
                                                    מינהל קהילתי בוכרים